سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به غذاهای آسان و خوشمزه علاقه مند هستید ، برنامه آشپزی آسان با نایجلا را از دست ندهید ! نایجلا لاوسون یک روزنامه‌نگار، مجری تلویزیون و نویسنده (راهنمای آشپزی) اهل انگلیس است.

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… به نظر من امکان نداره بدون خوب غذا خوردن بشه زندگی کرد ! البته این یعنی خوردن مواد غذایی مختلف در روزهای مختلف ! فرق نمیکنه چه روزی باشه .دلم میخواد غذایی بخورم که حالم رو خوب میکنه ! نه فقط موقع خوردنش ، بلکه حتی موقع پختنش ! برنامه من شامل دستور پخت هایی هست که آدم رو آروم میکنه ! روحیه را قوی و شاداب میکنه و این عالیه !

در این قسمت با آموزش گرانولا ماستی با جو پرک و توت همراه شما هستم . وسط یه هفته شلوغ خیلی سخته که آدم اول صبح برای غذاش ایده داشته باشه و من دارم این رو به عنوان آدمی میگم که خیلی نگران چیزهایی هستم که در طول روز میخورم ! اما اگه بتونم گرانولای خوشمزه روغن زیتونم رو از قبل وقتی وقتم آزاده درست کنم اون وقت میدونم که میتونم همه روزهای هفته با خیال راحت صبحانه بخورم ! من خیلی وقتها این کار رو انجام میدم و هر دفعه یک پخت بزرگ انجام میدم . معمولا داخل گرانولا میوه خشک هم هست اما من ترجیح میدم که این شکلی با توت های تازه و یکم ماست شیر نارگیل بخورمش . هرچند همینطوری خوردن یک مشت از اون هم خیلی جالب خواهد بود !


4/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.