سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های انگلستان و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است !

امروز با آموزش پخت نان انگلیسی اسکان پنیری با خوراک کابلر گوشت همراه شما هستم . این یک دستورپخت دلچسب و لذیذ هست . مدل های گوناگونی از نان های جوش شیرین را برای صبحانه , نهار و چای بعد از ظهر آموزش دادیم . این بار قصد داریم نانی مناسب برای شام تهیه کنیم . مهم ترین بخش از یک خوراک سنتی بریتانیایی ! کابلر غذایی ساده هست که با یک قابلمه تهیه می شود! خوراکی دلچسب که با لایه ای از نان های اسکان پنیری و رزماری پوشیده شده است . خوراک لذیذی که مناسب شبهای سرد زمستان هست .


5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.