سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به غذاهای آسان و خوشمزه علاقه مند هستید ، برنامه آشپزی آسان با نایجلا را از دست ندهید ! نایجلا لاوسون یک روزنامه‌نگار، مجری تلویزیون و نویسنده (راهنمای آشپزی) اهل انگلیس است. در این قسمت با فیلم آموزش صدف بخارپز تایلندی همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… به نظر من امکان نداره بدون خوب غذا خوردن بشه زندگی کرد ! البته این یعنی خوردن مواد غذایی مختلف در روزهای مختلف ! فرق نمیکنه چه روزی باشه .دلم میخواد غذایی بخورم که حالم رو خوب میکنه ! نه فقط موقع خوردنش ، بلکه حتی موقع پختنش ! برنامه من شامل دستور پخت هایی هست که آدم رو آروم میکنه ! روحیه را قوی و شاداب میکنه و این عالیه !

در این وقت از سال که سعی می کنم خودم رو یه جوری سرگرم کنم به عکس های تعطیلاتم در تایلند نگاه می کنم . اما واقعا هربار که یه چیزی درست می کنم که در اون تعطیلات یاد گرفتم همه خاطراتش برام زنده میشه ! مثل صدف های بخارپر با ریحان تایلندی که وقتی اونجا بودم خوردم . خیلی خوشمزه بودن و منم دلم میخواست راهی برای تجربه اون خاطرات در آشپزخانه خودم پیدا کنم . این غذا به شکل امیدوار کننده ای ساده هست ! رب کاری قرمز تایلندی , آب نارگیل , لیموترش و ریحان تایلندی این خوراک صدف را همراهی میکنن . برای خوردن صدف آداب خاصی وجود نداره . با دست میشه راحت صدف ها را خورد و خیلی هم خوشمزه و ترد هستن . من عاشق صدای تلق تولوق صدف ها هستم ! حتما امتحانش کنید !


5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.