سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به غذاهای ساده با عطر و طعم پیچیده و آرام اما پر جنب و جوش علاقه مند هستید ، برنامه آشپزی در خانه با نایجلا را از دست ندهید ! نایجلا لاوسون سرآشپز ، روزنامه‌نگار، مجری و نویسنده اهل انگلستان است . او در این برنامه آشپزی در خانه خود برای خانواده و دوستانش آشپزی می کند و شما را با صمیمی ترین دستورهای آشپزی آشنا می کند ! در این قسمت با فیلم طرز تهیه سیب زمینی برشته مارپیچی همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… یک میز چیزی بیش از تکه ای از مبلمان خانه هست همونطور که غذا چیزی بیش از سوخت بدنه ! خیلی سال پیش وقتی در اولین خونم مستقر شدم پیش از هرکاری براش یه میز خریدم و اون هم میزی نه فقط برای غذا خوردن بلکه برای زندگی کردن دورش ! پشت میز غذا وقتی خستگی روز طولانی رو در میکنم و ضیافت های دوستانه آخر هفته ها یا خاطره ساختن با اعضا خانواده ! غذایی که من میخورم همیشه رنگارنگ و متنوع ولی ساده و آرامش بخشه ! از دسرهای قدیمی محبوب تا کشفیات غذاهای تازه ! دلپذیری و آرامش طعم های آشنا در کنار شور و هیجان طعم های جدید ! طعم و بوی خوش آمد گو و ضروری برای یک خونه ! چه پای اجاق در حال غذا درست کردن باشم چه پشت میز در حال غذا خوردن , من لذت و طعم و راحتی میخوام و زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست و دیگه آشپزی نباید سخت باشه !

… راستش روم نمیشه اعتراف کنم که یه دستگاه مارپیچ بر رو همینجوری خریدم بدون اینکه اصلا فکر کنم به چه دردی میخوره ! تازگیا یه جا خوندم بیشترین چیزهایی که به فروشگاههای خیریه اهدا میشه همین مارپیچ بر ها هست . البته از اینها هیچ وقت برای برش کدو و سبزیجات دیگه و درآوردنشون به شکل پاستا استفاده نکردم . ولی متوجه شدم اینها جون میدن برای برش نازک و مارپیچ سیب زمینی . این رشته های سیب زمینی برشته و خوشمزه رو میشه در کمال خوشبختی خورد ! هیچ شیوه شیکی هم برای خوردنشون وجود نداره !

5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.