سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به غذاهای آسان و خوشمزه علاقه مند هستید ، برنامه آشپزی آسان با نایجلا را از دست ندهید ! نایجلا لاوسون یک روزنامه‌نگار، مجری تلویزیون و نویسنده (راهنمای آشپزی) اهل انگلیس است. در این قسمت با فیلم آموزش استیک فرانسوی باوت گریل شده با دسر استرالیایی نیوزیلندی پاولووا همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… به نظر من امکان نداره بدون خوب غذا خوردن بشه زندگی کرد ! البته این یعنی خوردن مواد غذایی مختلف در روزهای مختلف ! فرق نمیکنه چه روزی باشه .دلم میخواد غذایی بخورم که حالم رو خوب میکنه ! نه فقط موقع خوردنش ، بلکه حتی موقع پختنش ! برنامه من شامل دستور پخت هایی هست که آدم رو آروم میکنه ! روحیه را قوی و شاداب میکنه و این عالیه !

… من تو حال و هوای مختلف دلم می خواد غذای مختلف بخورم و دارم برای مهمانی با دوستام برنامه ریزی می کنم . برای این شام دورهمی یک استیک فلانک گریل شده داریم که به فرانسوی اسمش باوت هست و یک نوع پودینگ که علاقه زیادی بهش دارم . من همیشه معتاد به دسر استرالیایی نیوزیلندی پاولووا بودم و آخرین ابداعم یک نوع لیموییش بوده ! ترکیبی از شیرینی مارشمالو , خامه صاف و خنک , بادام و مرکبات ترش . واقعا هیجان انگیزه ! یه بشقاب پر از شاهی آبی و تربچه های خوشگل کباب شده  با استیک یک اثر هنریه !

4/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.