سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر وقت کافی برای آشپزی ندارید و یا به بهانه دشوار بودن دستور غذاها آشپزی نمی کنید , برنامه غذای سریع و آسان جیمی را از دست ندهید ! در این برنامه آشپزی , سرآشپز معروف جیمی الیور همراه شماست تا با کم ترین مواد لازم و در کم ترین زمان ممکن خوراکی های خوشمزه ای آماده کنید ! در این قسمت با فیلم طرز تهیه نان لواش با چاتنی انبه و تخم مرغ همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… وقت هایی که سرم شلوغه دلم غذاهای خوشمزه ای می خواد که سریع و راحت درست بشن . بعد از سال ها آشپزی به روش تازه ای رسیدم که زندگیم رو کاملا عوض کرده و خواهید دید که استرس شما را هم در آشپزخانه کم می کنه ! من آشپزی را به ساده ترین حالت ممکن رسوندم و میخوام خوراک های عالی بهتون یاد بدم که فقط از ۵ ماده  اصلی تهیه میشه به اضافه چیزهایی که تو هر آشپز خونه ای پیدا میشه ! کمبود تعداد مواد لازم باعث میشه این خوراک ها هم پختشون راحت باشه و هم راحت تو یاد آدم بمونن . برای شما که غذا خوردن را دوست دارید اما وقت و انرژی دستورهای آشپزی پیچیده را ندارید این غذاها ایده آل هستن ! وقتی یه فهرست بلند از مواد لازم برای آشپزی داشته باشین بهانه خوبی برای آشپزی نکردن پیدا می کنید . هدف من اینه که همه شما را تشویق به آشپزی کنم ! حتی شمایی که سرتون خیلی شلوغه هم میتونین چندتا کلک کوچیک برای صرفه جویی در وقت یاد بگیرین که غوغا کنه ! فکر نکنید غذای ساده یعنی غذای بی مزه ! این غذا ها واقعا خوشمزه ان ! این نوع آشپزی واقعا هیجان انگیزه !

… فقط ۵ تا مواد اولیه  ! آره ! خوراک بعدی نان لواش سریع با چاتنی (Chutney چتنی) انبه و تخم مرغه . همراه با یه حقه برای سریع درست کردن نان ! این غذا برای وقتی هست که نمی تونید آشپزی پیچیده بکنید . میخوایم یه صبحونه میان وعده نهار یا شام عالی درست کنیم که یکم تند و تیزه ! تخم مرغ , فلفل قرمز تند , ماست ساده , چاتنی انبه و آرد کیک پزی این غذا رو همراهی میکنن . خیلی خوشمزه میشه . نان خانگیش هم برشته میشه هم پنبه ای . حتما امتحانش کنید . زیر ۱۲ دقیقه آماده شد !


5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.