سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به سبک آشپزی و زندگی بهترین و خلاق ترین سرآشپزهای دنیا علاقه مند هستید , برنامه میز سرآشپز را از دست ندهید ! در این مستند آشپزی به درون زندگی و آشپزخانه  برترین آشپزهای جهان می رویم و با  استعداد , اشتیاق و علایق متفاوت آنها  آشنا می شویم . در این قسمت به آمریکا سفر می کنیم و با کریستینا توسی همراه می شویم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… راستش را بخواید در مورد شیرینی و بیسکویت مغذی بودن اصلا اهمیت نداره و بیشتر به زیبایی و لطافتش توجه میشه ! و اینکه میگن می دونم این شیرینی نمی تونه غذای سالم و کاملی برای من باشه , ولی چیزیه که لذته خودش را داره و به من یادآوری می کنه عمر خیلی کوتاه تر از اونیه که نگران بشم امروز چندتا شیرینی خوردم . بنابراین من این سوال را از خودم پرسیدم : چه کاریه که میخوای بقیه عمرت هر روز انجام بدی؟! و جوابم این بود که می خوام شیرینی بپزم ! من سرآشپز شیرینی پزی هستم و اساسا هرکاری را بلده  ولی کاری را انتخاب کردم که به زمینی ها نزدیک تره ! و این چیزیه که بهش افتخار می کنم . غذایی که من بهش فکر می کنم و می پزم و تحویل مردم میدم مملو از حس آرامش , لذت و محبت ه . زیبا و خوش پخته . ویژگی ای که در نسل های پیش از من وجود داشته و من مطمئنم برای نسل های آینده نیز وجود خواهد داشت !

… کریستینا نیروی طبیعته ! وقتی سربندش رو می بنده مثل یک ابرقهرمان میشه ! او پدیده ای جدید در کیک و بستنی هست . شرکت اون به اسم میلک بار یه امپراطوری در شیرینی پزیه و الگوی مردم برای ظرف دسر را تغییر داده . کجای دنیای تافل کوفته ای وجود داره ؟ این مدل شیرینی ها را شاید مادرتون بتونه درست کنه اما اگه سرآشپز حرفه ای بپزه با همه چی فرق داره ! کریستینا کسی هست که خاطرات گذشته را می شناسه و هم زمان دوست داره این خاطرات از بین نره ! او با بهترین سرآشپزهای جهان کار کرده و تنها عیبش اینه که به خوردن غذاهای ناسالم عادت کرده ! 🙂


4.5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.