سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به مسابقات آشپزی علاقه مند هستید برنامه مستر شف جونیور (مسابقه سرآشپز کوچک) Master Chef Junior را با زیرنویس فارسی از دست ندهید ! این مسابقه سریالی توسط شبکه تلویزیونی فاکس نیوز آمریکا تولید شده است . بهترین سرآشپز دنیا , گوردون رمزی , مجری مستر شف جونیور  است . این مسابقه از مراحل مختلفی از جمله تست مهارت , جعبه مرموز , حذف کردن , چالش تیمی و تست فشار تشکیل شده که باید کودکان ۸ تا ۱۳ ساله حاضر در مسابقه برای رسیدن به فینال , آنها را با موفقیت پشت سر بگذارند . فصل اول مستر شف جونیور با ۷ قسمت در سال ۲۰۱۳ تولید و عرضه شده است .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… آشپزخانه مستر شف قراره درهاش رو به روی کوچکترین آشپزهای آمریکا باز کنه ! با نتایجی بزرگ ! اونها شاید کوچیک باشن اما چالش های غول آسایی پیش رو دارن ! به مستر شف جونیور خوش آمدید ! ما آمریکا را گشتیم و ۲۴ آشپز برتر نوجوان را انتخاب کردیم . برای حمایت از این بچه ها پدر و مادر ها هم حضور دارن . و اگه بهترین بهترین ها بشن جام مستر شف جونیور را برنده میشن .

… بچه ها در ابتدا به سه گروه هشتایی تقسیم میشن و هر گروه باید یه غذای خاص درست کنه و فقط در ۶۰ دقیقه . اگر غذا بی نظیر بود حذف نمیشن و همینطور  برای ورود به مراحل بعدی باید غذا , دسر , کیک و شیرینی های عالی و با کیفیت رستوران درست کنند!

زیرنویس فارسی (چسبیده) و دوبله اضافه شد!

 

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن  : 

 


4.1/5 (9 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.