سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به مسابقات آشپزی علاقه مند هستید برنامه مستر شف جونیور (مسابقه سرآشپز کوچک) Master Chef Junior را با زیرنویس فارسی از دست ندهید ! این مسابقه سریالی توسط شبکه تلویزیونی فاکس نیوز آمریکا تولید شده است . بهترین سرآشپز دنیا , گوردون رمزی , مجری مستر شف جونیور است . این مسابقه از مراحل مختلفی از جمله تست مهارت , جعبه مرموز , حذف کردن , چالش تیمی و تست فشار تشکیل شده که باید کودکان ۸ تا ۱۳ ساله حاضر در مسابقه برای رسیدن به فینال , آنها را با موفقیت پشت سر بگذارند . فصل دوم مستر شف جونیور با ۷ قسمت در سال ۲۰۱۴ تولید و عرضه شده است .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… آشپزخانه مستر شف قراره درهاش رو به روی کوچکترین آشپزهای آمریکا باز کنه ! با نتایجی بزرگ ! اونها شاید کوچیک باشن اما چالش های غول آسایی پیش رو دارن ! به مستر شف جونیور خوش آمدید ! ما آمریکا را گشتیم و ۱۶ آشپز برتر نوجوان را انتخاب کردیم . برای حمایت از این بچه ها پدر و مادر ها هم حضور دارن . و اگه بهترین بهترین ها بشن جام مستر شف جونیور را برنده میشن .

… فصل قبل , مسترشف درهای آشپزخونش رو به روی چندتا از کوچکترین آشپزهای کشور باز کرد . اما استعداد بالای یکی از بچه ها (Logan Guleff) اون رو تبدیل کرد به اولین سرآشپز خردسال آمریکا ! موفقیت اون هزاران آشپز بچه رو از سراسر کشور تشویق کرد تا برای رسیدن به آشپزخانه ی مستر شف مسابقه بدهند . حالا نوبت ۱۶ نفر منتخب هست . اونها باید خودشون رو نشون بدن و ثابت کنن . چون امسال میخوایم سطح مسابقه را بالا ببریم . و باید کارشون بی نقص باشه !

زیرنویس فارسی (چسبیده) و دوبله اضافه شد!

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن رایگان فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود اپلیکیشن نسخه اندروید :


5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.