سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر آشپزی را وسیله ای برای ابراز عشق و دوستی می دانید پس برنامه آشپزی امروز را از دست ندهید ! در این برنامه آشپزی امی هانون با قلبی مهربان از آمریکا همراه شماست تا بهترین دستورهای آشپزی را یاد بگیرید و خاطره ای خوشمزه برای عزیزان و دوستان خود خلق کنید . در این قسمت با فیلم طرز تهیه دسر کرم قهوه شیرین با نان تست فرانسوی شکری دارچینی همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… خوشحالم که همراه من هستید . تو فصلی هستیم که نعمت و برکت زیاده ! کلی غذا و دسر های متنوع و خوشمزه براتون در نظر گرفتم که در برنامه های بعدی تقدیم شما عزیزان میشه . حتما من رو همراهی کنید . تصمیم دارم در برنامه های پیش رو غذا و دسرهای مختلفی رو بهتون یاد بدم .

… مرسی که برنامه ما را تماشا می کنید و خوشحالم که همراه ما هستید . امروز می خوام یه دسر خوشمزه با کرم قهوه شیرین درست کنم . یه نان تست فرانسوی شکری دارچینی هم داریم . هم میتونید نان تست ها را کاملا به این کرم آغشته کنید و همینکه میتونید فقط کمی از این کرم رو روی تکه های نون بریزین . من که معمولا از این کرم به عنوان یه شیره استفاده میکنم و طعمش را خیلی دوست دارم . بوش من رو یاده صبح های روز تعطیل می ندازه ! حتما امتحانش کنید ! این دسر رو با یه فنجان قهوه نوش جان کنید به عنوان صبحانه هم حرف نداره ! نان تست , تخم مرغ , وانیل , شیر کامل , شکر , دارچین , کره بی نمک , قهوه و چند تا توت سیاه این دسر خوشگل را همراهی میکنن .


5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.