سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به کیک های عجیب و غریب علاقه مند هستید برنامه فرشتگان کیک چارلی را از دست ندهید ! در این برنامه شیرینی پزی , فرشتگان کیک چارلی طرز تهیه انواع کیک مناسبتی و خاص را به شما آموزش خواهند داد . فرشتگان کیک چارلی خانم هایی هستند که برای کیک پزی چارلی کار می کنند ! امروز با فرشتگان کیک چارلی قسمت پنجم همراه شما هستیم.

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

شروع کار قنادی با چارلی ۱۶ ساله بود که در یک شهر کویری در آفریقای جنوبی کار می کرد . او روزها ظرف میشست و تحت تعلیم یک استاد نانوای سخت گیر بود تا زمانی که بهش اجازه داد پختن کیک را یاد بگیره . مثل همه داستان ها خوب دیگه همیشه پای یک زن مو مشکی در میان هست که سر و کلش پیدا میشه و همه چیز به هم میریزه ! حاصل این اتحاد دو دختر خوشگل بود و نقل مکانشون به کیپ تاون آفریقا , جایی که قنادیشون معروف میشه . برای شروع کار نگران و وحشت زده بودن ! پس تصمیم گرفتن از یه جای کوچک شروع کنن . اما از اونجایی که یک کار خوب همیشه به موفقیت میرسه و نمیشه کوچک و کم نگهش داشت حالا اونها این قنادی بزرگ و کلاسیک را دارن ! حالا هم کیک ها و هم خانم ها خیلی جذاب تر شدن و این داستان کیک پزی چارلی Charly’s Bakery هست .

برای مغازه چارلی الان فصل سفارش های عروسیه ! ولی همیشه هم اونقدرها عاشقانه نیست ! احتمالا سی تا سفارش کی عروسی داشته باشن و این یعنی مصیبت ! تازه سفارش کیک های معمولی دیگه هم هست ! فقط میشه نفس کشید ! اینجا همه جور سفارشی می آد. کیک های عروسی , تولد و … مهم تر از همه کلی آدم می آد داخل مغازه و حسابی شلوغ میشه . وقتی کیک های عروسی به مراسم میرسن یک حس خاص داره چون این کیک چارلی هست که به مراسم معنی میده ! ما کیک های عروسی را درست می کنیم تا بتونیم قسمتی از این داستان عاشقانه باشیم !

 


4.5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.