سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به کیک های عجیب و غریب علاقه مند هستید برنامه فرشتگان کیک چارلی را از دست ندهید ! در این برنامه شیرینی پزی , فرشتگان کیک چارلی طرز تهیه انواع کیک مناسبتی و خاص را به شما آموزش خواهند داد . فرشتگان کیک چارلی خانم هایی هستند که برای کیک پزی چارلی کار می کنند ! امروز با فرشتگان کیک چارلی قسمت سوم همراه شما هستیم.

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

شروع کار قنادی با چارلی ۱۶ ساله بود که در یک شهر کویری در آفریقای جنوبی کار می کرد . او روزها ظرف میشست و تحت تعلیم یک استاد نانوای سخت گیر بود تا زمانی که بهش اجازه داد پختن کیک را یاد بگیره . مثل همه داستان ها خوب دیگه همیشه پای یک زن مو مشکی در میان هست که سر و کلش پیدا میشه و همه چیز به هم میریزه ! حاصل این اتحاد دو دختر خوشگل بود و نقل مکانشون به کیپ تاون آفریقا , جایی که قنادیشون معروف میشه . برای شروع کار نگران و وحشت زده بودن ! پس تصمیم گرفتن از یه جای کوچک شروع کنن . اما از اونجایی که یک کار خوب همیشه به موفقیت میرسه و نمیشه کوچک و کم نگهش داشت حالا اونها این قنادی بزرگ و کلاسیک را دارن ! حالا هم کیک ها و هم خانم ها خیلی جذاب تر شدن و این داستان کیک پزی چارلی هست .

… این هفته برای قنادی چارلی هفته ی خیلی شلوغیه . چون روز ولنتاین در راهه ! فرشته کوچولوی عشق با تیر و کمانش زودتر از وقت موعد قنادی چارلی را هدف قرارداده .   فیلم برداری یه برنامه تلویزیونی هم بهش اضافه کنید ! پس باید با عجله کار کرد . سفارش های هفته قبل هم باید تحویل داده بشه . اوضاع اینجا دیوانه کنندس ! عشق در هوا جریان داره و کدوم کیک پزی میتونه در مقابل شیرین ترین روز سال مقاومت کنه ! امروز بیش از ۱۰۰۰ کیک فنجانی باید درست بشه و روی تمام بیسکوییت ها پیغام های عاشقانه نوشته بشه . سفارش های مهم این هفته کیک عروسی برای دو عروس ,  کیک قلبی کودکان بیمارستان صلیب سرخ و کیک آخرین روز  مجردی هست !

5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.