سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به کیک های عجیب و غریب علاقه مند هستید برنامه فرشتگان کیک چارلی را از دست ندهید ! در این برنامه شیرینی پزی , فرشتگان کیک چارلی طرز تهیه انواع کیک مناسبتی و خاص را به شما آموزش خواهند داد . فرشتگان کیک چارلی خانم هایی هستند که برای کیک پزی چارلی کار می کنند ! امروز با فرشتگان کیک چارلی قسمت دوم همراه شما هستیم.

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

شروع کار قنادی با چارلی ۱۶ ساله بود که در یک شهر کویری در آفریقای جنوبی کار می کرد . او روزها ظرف میشست و تحت تعلیم یک استاد نانوای سخت گیر بود تا زمانی که بهش اجازه داد پختن کیک را یاد بگیره . مثل همه داستان ها خوب دیگه همیشه پای یک زن مو مشکی در میان هست که سر و کلش پیدا میشه و همه چیز به هم میریزه ! حاصل این اتحاد دو دختر خوشگل بود و نقل مکانشون به کیپ تاون آفریقا , جایی که قنادیشون معروف میشه . برای شروع کار نگران و وحشت زده بودن ! پس تصمیم گرفتن از یه جای کوچک شروع کنن . اما از اونجایی که یک کار خوب همیشه به موفقیت میرسه و نمیشه کوچک و کم نگهش داشت حالا اونها این قنادی بزرگ و کلاسیک را دارن ! حالا هم کیک ها و هم خانم ها خیلی جذاب تر شدن و این داستان کیک پزی چارلی هست .

این هفته فرشته ها با شور و هیجان زیادی در حال کار هستند . یک عالمه سفارش کیک هست که باید آماده بشه . این یک هفته پر از هیاهو هست .  سفارش های این هفته یک کیک عروسی فوری و لحظه آخری , کیک جمجمه ای پر از کرم , کیک تولد دخترانه کالسکه ای کدوحلوایی با شخصیت های  کارتونی , کیک تولد پسرانه چمدان خرسی و یک کیک عجیب و خیلی خاص داریم !


5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.