سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر وقت کافی برای آشپزی ندارید و یا به بهانه دشوار بودن دستور غذاها آشپزی نمی کنید , برنامه غذای سریع و آسان جیمی را از دست ندهید ! در این برنامه آشپزی , سرآشپز معروف جیمی الیور همراه شماست تا با کم ترین مواد لازم و در کم ترین زمان ممکن خوراکی های خوشمزه ای آماده کنید ! در این قسمت با فیلم طرز تهیه صدف سرخ شده با پوره سیب زمینی همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… وقت هایی که سرم شلوغه دلم غذاهای خوشمزه ای می خواد که سریع و راحت درست بشن . بعد از سال ها آشپزی به روش تازه ای رسیدم که زندگیم رو کاملا عوض کرده و خواهید دید که استرس شما را هم در آشپزخانه کم می کنه ! من آشپزی را به ساده ترین حالت ممکن رسوندم و میخوام خوراک های عالی بهتون یاد بدم که فقط از ۵ ماده  اصلی تهیه میشه به اضافه چیزهایی که تو هر آشپز خونه ای پیدا میشه ! کمبود تعداد مواد لازم باعث میشه این خوراک ها هم پختشون راحت باشه و هم راحت تو یاد آدم بمونن . برای شما که غذا خوردن را دوست دارید اما وقت و انرژی دستورهای آشپزی پیچیده را ندارید این غذاها ایده آل هستن ! وقتی یه فهرست بلند از مواد لازم برای آشپزی داشته باشین بهانه خوبی برای آشپزی نکردن پیدا می کنید . هدف من اینه که همه شما را تشویق به آشپزی کنم ! حتی شمایی که سرتون خیلی شلوغه هم میتونین چندتا کلک کوچیک برای صرفه جویی در وقت یاد بگیرین که غوغا کنه ! فکر نکنید غذای ساده یعنی غذای بی مزه ! این غذا ها واقعا خوشمزه ان ! این نوع آشپزی واقعا هیجان انگیزه !

… تو منوی امشب من یه غذای سریع هست یعنی صدف سرخ شده با پوره سیب زمینی که با یه حقه کوچیک خیلی سریع آماده میشه ! یک شام برای وسط هفته و دونفر . هم در وقت صرفه جویی میشه و هم خوشمزس . میخوایم عالی ترین شام سریع دونفره را آماده کنیم . صدف , پودینگ سیاه یا بیکن دودی برشته , نخود فرنگی یخ زده , نعناع و سیب زمینی ۵ ماده اصلی این غذا هستن . ۵ ماده که خیلی طعم های قوی دارن . ترکیب این مواد کار خودش رو می کنه ! یه شام بی دغدغه و خوشمزه برای دو نفر !


4.5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.