سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر آشپزی در زمان قرنطینه و با وجود بیماری هایی مثل کرونا شما را نگران کرده برنامه ترفند های جیمی را از دست ندهید ! در این برنامه آشپزی سرآشپز معروف جیمی الیور همراه شماست تا بدون خروج از منزل و تهیه مواد اولیه عجیب و غریب و فقط با مواد غذایی دم دستی و داخل خانه بهترین غذا ها را درست کنید ! در این قسمت با فیلم طرز تهیه پای ماهی دلپذیر با سالاد میوه و سبزیجات همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

خوب الان در شرایط بی سابقه قرنطینه به سر می بریم . همه چیز داره هر روز عوض میشه و من میخواستم به شما دوستان سریع جواب بدم و برنامه ای داشته باشیم که مرتبط با شرایط الان باشه . یعنی طرز تهیه غذاهایی را رو بگم که منعطف باشن ! بتونید چیزهای رو به راحتی اضافه یا حذف کنید . بتونید بیشتر از مواد داخل کابینت و فریزر استفاده کنید . پس با هرچی که دارید بهترین فرصت رو بهتون میدم که یاد بگیرید یه غذای خیلی خوب داشته باشید برای خودتون و آدم هایی که دوستشون دارید . بهترین غذاها برای شرایط الان غذاهایی هستن که بتونید فقط با مواد داخل خونه درست کنید . چیزهایی مثل برنج لوبیا نخود ادویه گیاههای مختلف و … . با این چیزها میتونید غذاهای خیلی خوبی درست کنید .الان زمان سختیه ولی نذارید غذا درست کردن نگرانتون کنه !

… در زمان هایی مثل الان شما باید مراقب خودتون باشید و آمد هایی که دوستشون دارید و با یک غذای خوب میتونید این کار رو بکنید ! همینطور که دنیای اطرافمون داره تغییر می کنه و مواد مورد نیاز ممکنه در سوپرمارکت ها نباشه و رستوران ها و فست فود ها هم تعطیل شدن . پس باید یه فکری بکنیم ! از پسش بر می آییم و آشپزی میکنیم ! دستور غذایی امروزمون یه نمونه فوق العاده از پای ماهی هست . یه غذای اقتصادی و خوشمزه ! من اسمش را پای ماهی fish pie دلپذیر میزارم . اسفناج , نخود فرنگی , شیر و ماهی مواد اولیه اصلی هستن . سالاد میوه و سبزیجات با سس های بی نظیر ایتالیایی و فرانسوی هم داریم !


5/5 (3 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.