سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های بریتانیایی و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است !

امروز با آموزش پخت نان کرامپت همراه شما هستم .  وقتی بچه بودیم مادربزرگم برامون نان کرامپت درست میکرد که یک جایزه درست و حسابی محسوب می شد !مایه خمیر و جوش شیرین را مخلوط میکنیم و ترکیب این دو باهم سبب خلق ماده ای میشه که واقعا بینظیره ! کره را روی کرامپت بزارید و نوش جان کنید ! با وجود آنکه کرامپت ها با کره آب شده بسیار لذیذ هستن قصد دارم تغییری کوچک ایجاد کنم و آنها را به صبحانه ای دلچسب تبدیل نمایم ! تخم مرغ بندیکت ! برای تهیه این صبحانه کرامپت را جایگزین نان مافین سنتی انگلیسی میکنم ! و سس هالندیز را با روش خانگی تهیه میکنم !


5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.