سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های انگلستان و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است ! امروز با فیلم طرز پخت نان وینی (شیرینی دانمارکی پر چاشنی) همراه شما هستم .

… دستور بعدی من شیرینی دانمارکی است اگر چه در دانمارک به نان وینی اتریش مشهور است . پس از افزودن تخم مرغ , شیر و شکر به خمیر ساده آنرا به مدت یک ساعت در یخچال قرار می دهیم . درست مانند کیک لاردی , کره باید در خمیر پخش شود . کاری که خصوصیت اصلی شیرینی دانمارکی یعنی ورقه ورقه شدن را بوجود می آورد . مخلوطی از پیاز سرخ شده , قارچ و پنیر سوئیسی امنتال هم نیاز هست . یک نان یا شیرینی کره ای با طعمی فوق العاده !


4/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.