سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های بریتانیایی و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است !

امروز با آموزش پخت نان زیتونی فوگاس همراه شما هستم . نان بعدی من نانی است که با ماهی همخوانی بسیاری دارد !  نان ترش خودش طعم داره و بنابراین با چاشنی های قوی جور در می آد .قصد دارم سالادی رنگین و پرمحتوا هم درست کنم .سالاد تن ماهی نیسواز ! سالادی سرشار از چاشنی های قوی که همراه با نان ترش مملوء از زیتون سرو میشود .ایتالیایی ها فوکاچیا دارن اما فرانسوی ها فوگاس ! فوگاس نانی صاف هست که به شکل برگ درست و بریده میشه ! یک نان زیبا و ترد ! سالاد ماهی سنتی نیسواز همراه با زیتون سرو میشود اما من با زیتون ها ، فوگاس و تپناد درست کردم ! شما میتونید نان را پس از فروبردن در تپناد میل کنید !


4/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.