سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های انگلستان و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است ! امروز با فیلم طرز پخت نان خامه ای سوئدی سملا (Semlor semla) همراه شما هستم .

… به سراغ نان دیگر می رویم . نانی که باز هم به یکی از کشورهای اسکاندیناوی تعلق دارد و در صنعت نانوایی انگلستان جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده است . برای دیدن دنیل کارسون نانوای اهل گوتنبرگ سوئد به شمال لندن آمده ام . دنیل طرز پخت یکی از نان های سنتی مخصوص عید سوئد را به من نشان خواهد داد . نان سملا ! این نان مخصوص سه شنبه اعتراف هست که قبل از شروع چله روزه چربی زیادی باید خورده شود . پودر هل سبز , آرد سفید نانوایی , مایه خمیر , نمک , کمی شکر , تخم مرغ , شیر پرچرب , مارزیپان یا خمیر بادام , کاسترد , خامه , پودر قند و کره مواد اولیه این نان هست . این شیرینی سنتی از قدیم در خانه با شیر گرم معطر با چوب دارچین سرو می شود . یک پودینگ بسیار خوشمزه و خاص !


5/5 (6 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.