سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های بریتانیایی و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است !

امروز با آموزش پخت نان تمشک شکلاتی همراه شما هستم . قول میدهم چنین نانی را قبلا نچشیده باشید ! با خمیر ترش تازه شروع میکنیم ! خمیر ترشی که غذا خورده عمل اومده و تازه هست ! پس از عمل آمدن خمیر نوبت چاشنی ها میرسه ! تمشک ها سبب ترش شدن خمیر میشن و عطری دل پذیر بهش اضافه میکنن و شکلات سفید به خمیر طعمی شیرین و خامه ای میده ! این نان واقعا خوشمزه هست ! نان ترش تمشک شکلات به طرق گوناگون مصرف میشه ! میتوانید آنرا ساده میل کنید اما به نظر من بهترین راه ، تبدیل آن به پودینگ نانی میوه ای تابستانی هست ! پودینگی مملو از میوه که با کرم شکلات سفید سرو میشه !  هر جور شده باید تا قبل از اینکه بمیرین این دستور رو امتحان کنین !


4/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.