سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های بریتانیایی و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است !

امروز با آموزش پخت نان بیگل با خمیر ترش همراه شما هستم . از خمیرترش نان های متفاوتی بدست می آید .نان های شیرین، روزمره و هرنانی که با مایع خمیر تخمیر میشود . تهیه نان ترش زمان و زحمت بیشتری طلب میکند . اما هر روز بیشتر شناخته میشود . نانی سنتی با ۵۰۰۰ سال قدمت که قلب تپنده انقلاب نانواهای مدرن و چیره دست امروزی است ! به شرق لندن آمدم و دیدن بن مک کنل و نانوایانش. جایی که خمیر ترش تازه فقط در نان نیست بلکه در هوا هم حس میشود ! در این نانوایی طرز پخت نان بیگل با خمیر ترش را یاد میگیریم .یک نان اصیل و خوش عطر !


5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.