سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های بریتانیایی و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است !

امروز با آموزش پخت نان بیسکاتی شکلاتی با سس موکا همراه شما هستیم . در این قسمت به سراغ نانی میرویم که عمدتا ترد درست می شود .بیسکاتی که شبیه بیسکویت است در واقع نانی است برش خورده که تهیه آن بسیار ساده است .این نان شیرین و خوش طعم در قرن ۱۵ میلادی پخته می شده است ! بیسکاتی یعنی ۲ بار پخته شده و برای همین است که بسیار ترد است ! در این قسمت پل هالیوود طرز تهیه ۳ مدل نان بیسکاتی را همراه با سس موکا آموزش میدهد .بیسکاتی شکلاتی با بادام خرد شده و پرتقال ، بیسکاتی پسته و کرن بری و بیسکاتی با فندق و خرما !

 


4/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.