سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های انگلستان و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است !

امروز با آموزش پخت نان ایتالیایی لیمو پرتقالی همراه شما هستم . در آخرین قسمت های این سری برنامه با نان های دشوارتری دست و پنجه نرم می کنیم ! نان های غنی شده . خمیر نان غنی شده حاوی تخم مرغ , کره , شیر و شکر است و گاهی برای خنک شدن در یخچال گذاشته می شود . برای تهیه این قبیل نان ها از تکنیک های تازه ای چون چند لایه کردن خمیر استفاده می کنیم . پخت آنها را به روز هایی که زمان بیشتری دارید موکول کنید . به شما اطمینان می دهم که طعم فوق العاده نان های غنی شده سختی تهیه آنها را جبران نماید . برنامه را با نانی ایتالیایی آغاز می کنیم که مناسب مراسم خاص است ! این نان سیسیلی از خمیری غنی شده درست میشه . یه چیزی بین نان مخصوص عید پاک و کریسمس . نانی مغذی سرشار از طعم های گوناگون که غرق میوه و چاشنی هست . کرن بری خشک , بادام پوست کنده و پوست و آب لیموترش و پرتقال این نان خوشمزه را همراهی می کنند !


5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.