سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به پخت انواع نان علاقه مند هستید برنامه نانوایی پل هالیوود را از دست ندهید ! در این برنامه پل هالیوود بیش از سی مدل از بهترین نان های انگلستان و چند مدل از بهترین نان های کشورهای مختلف را به شما آموزش میدهد !

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… من پل هالیوود هستم.پختن نان در خون منه ! من این کار رو از پدرم آموختم ! تمام عمر با عطر نان تازه زندگی کردم اما هنوز مثل روز اول از بوی نان لذت میبرم و دهنم آب می افتد !عطر نان تازه گرمای خانه شما را دو چندان میکند به همین دلیل قصد دارم پخت نان در آشپزخانه خودتان را به شما بیاموزم ! در این برنامه متوجه خواهید شد که پخت نان کاری بسیار ساده است ! امروز با فیلم طرز تهیه کیک سنتی انگلیسی لاردی همراه شما هستم .

تمایل شمار زیادی از مردم امروز به پخت نان های گوناگون گروه های علاقه مند بسیاری را گرد هم آورده است . افرادی که دستور غذا , شگردها و بهترین دستپخت خویش را در اختیار یکدیگر قرار می دهند . امروز در کنار اعضا باشگاه نانوایی در جنوب شرقی لندن هستم که در پخت بیسکویت و کیک مهارت دارند . آنها برای یاد گیری طرز پخت نان های غنی شده به من ملحق می شوند . برای امروز یکی از خوراک های سنتی انگلیس را در نظر گرفتم . کیک سنتی انگلیسی لاردی (Lardy) غنی شده با انواع میوه خشک که سالیان ساله هنگام عید یا برای مراسم های خاص پخته میشه و معمولا وقت برداشت محصول خورده میشده . همانطور که از نام کیک لاردی بر می آید این کیک در مرز بین کیک و نان واقع شده است .

3/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.