سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر به غذاهای آسان و خوشمزه علاقه مند هستید ، برنامه آشپزی آسان با نایجلا را از دست ندهید ! نایجلا لاوسون یک روزنامه‌نگار، مجری تلویزیون و نویسنده (راهنمای آشپزی) اهل بریتانیا است.

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… به نظر من امکان نداره بدون خوب غذا خوردن بشه زندگی کرد ! البته این یعنی خوردن مواد غذایی مختلف در روزهای مختلف ! فرق نمیکنه چه روزی باشه .دلم میخواد غذایی بخورم که حالم رو خوب میکنه ! نه فقط موقع خوردنش ، بلکه حتی موقع پختنش ! برنامه من شامل دستور پخت هایی هست که آدم رو آروم میکنه ! روحیه را قوی و شاداب میکنه و این عالیه !

در این قسمت نایجلا با آموزش شام و دسر آمریکایی مخصوص کریسمس همراه شماست . او به کانزاس سیتی آمریکا ، پایتخت چراغاتی تزیینی رفته و برای این جشن غذاهای خوشمزه ای تدارک دیده !  این شام خوشمزه شامل ژامبون همراه با ملاس ، خوراک سیب زمینی و فلفل ، سالاد کلم رنگین کمانی و ترشی چغندر و هویج هست و کیکی که در جشن های امریکایی بصورت سنتی وجود داره ! کیک حلقه‌ای طرح‌دار که بسیار زیبا و درست کردنش هم راحته ! ۳ مدل از این کیک با طعم های کدو حلوایی ، لیمو آویشن و آب سیب پنج ادویه قرار هست آماده بشه ! در ادامه با پخت کلوچه امریکایی آشنا می شویم و در انتها با مواد باقی مانده از جشن کریمس یک غذای خوشمزه با تخم مرغ آماده میشه !


5/5 (1 دیدگاه)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.