سفر کن ، آشپزی کن | فیلم , مستند و برنامه های تلویزیونی از بهترین سرآشپزهای دنیا

اگر آشپزی را وسیله ای برای ابراز عشق و دوستی می دانید پس برنامه آشپزی امروز را از دست ندهید ! در این برنامه آشپزی امی هانون با قلبی مهربان همراه شماست تا بهترین دستورهای آشپزی را یاد بگیرید و خاطره ای خوشمزه برای عزیزان و دوستان خود خلق کنید . در این قسمت با فیلم طرز تهیه پاستا تورتلینی با سس آلفردو و ژامبون پانچتا همراه شما هستیم .

برای مشاهده این فیلم به اپلیکیشن فرنگ فود مراجعه فرمایید

دانلود رایگان اپلیکیشن :

   

… خوشحالم که همراه من هستید . تو فصلی هستیم که نعمت و برکت زیاده ! کلی غذا و دسر های متنوع و خوشمزه براتون در نظر گرفتم که در برنامه های بعدی تقدیم شما عزیزان میشه . حتما من رو همراهی کنید . تصمیم دارم در برنامه های پیش رو غذا و دسرهای مختلفی رو بهتون یاد بدم .

… امروز میخوام یه غذای چرب و نرم و خیلی خوشمزه بهتون یاد بدم . در واقع میخوام واستون یه غذایی به نام تورتلینی خوشمزه با سس آلفردو و کدو تنبل به همراه ژامبون پانچتای برشته و مریم گلی درست کنم . از اسم قلمبه سلمبه این غذا نترسید چون خیلی راحت درست میشه . گیاه مریم گلی را خیلی دوستش دارم و مطمئنم شما هم عاشق طعم این سس آلفردو میشین . خیلی خوش طعمه من که از درست کردن این غذا خیلی خوشحالم . پنیر پارمزان و چند تا تکه نان تست شده هم این غذا را لذیذ تر می کنه . یه غذای خوشگل و خوشمزه ! امیدوارم ازش لذت ببرید .


4.5/5 (2 دیدگاه ها)

مطالب بیشتر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.